| Delivery Time | 5~8weeks |
|---|---|
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Lianda |
| Certification | CE,ISO9001 |
| Place of Origin | China |
|---|---|
| Brand Name | Lianda |
| Certification | CE,ISO9001 |
| Delivery Time | 5~8weeks |
|---|---|
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Lianda |
| Certification | CE,ISO9001 |
| Voltage | 380V,Customer Standard |
|---|---|
| Automatic Grade | Automatic |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Plastic Recycling,PET Flakes Bottle Washing,pet Bottle Recycling |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas,Online Support |
| Voltage | Customized |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Applied | PET Bottles |
| Service | 24 Hours |
| Capacity | 500~2000kg/h |
| Applied | PET Fiber, PE Films, PP Woven Bags, PP Films, PP Jumbo Bags |
|---|---|
| Color | Customized |
| Voltage | Customized |
| Service | 24 Hours |
| Capacity | 300~1500kg/h |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Color | Custom-made |
| Capacity | 300-1000kg/h |
| Function | Crushing, Washing And Drying |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | Customized |
|---|---|
| Applied | PE,PP Film |
| Warranty Period | 12 Months |
| Service | 24 Hours |
| Delivery Time | 5~8weeks |
| Material | Waste PE PP Rigid Flakes |
|---|---|
| Color | Custom-made |
| Volt | 380V/3Phase/50Hz Or Custom-made |
| Screw | Single, Two Stages |
| Capacity | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h |
| Materials | PET Masterbatches |
|---|---|
| Color | Custom-made |
| Power Supply | 380V/3Phase/50Hz Or Custom-made |
| Final Moisture | Less 50ppm |
| Warranty | 12 Months |