| Material | PE PP Films |
|---|---|
| Color | Custom-made |
| Volt | 380V/3Phase/50Hz Or Custom-made |
| Warranty | 12 Months |
| Final Moisture | About 1% |
| Material | Waste Pe Pp Films, Woven Bags, Garbage Films |
|---|---|
| Capacity | 300-1000kg/h |
| Color | Custom-made |
| Volt | 380V/3Phase/50Hz Or Custom-made |
| Warranty | 12 Months |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Color | Custom-made |
| Capacity | 300-1000kg/h |
| Function | Crushing, Washing And Drying |
| Voltage | 380V/3Phase/50Hz Or Custom-made |
| Applied | PET Bottles |
|---|---|
| Color | Customized |
| Voltage | Customized |
| Warranty | 12 Months |
| Service | 24 Hours |
| Material | Waste PE PP Films, Woven Bags, Jumbo Bags, PE PP PET PVC Flakes |
|---|---|
| Volt | 380V/3Phase/50Hz Or Custom-made |
| Color | Custom-made |
| Warranty | 1 Year |
| Fuction | Friction Washing And Dewatering |
| Material | Waste Mulching Films, Waste PE Films |
|---|---|
| Capacity | 1000kg/h |
| Color | Custom-made |
| Volt | 380V/3Phase/50Hz Or Custom-made |
| Warranty | 12 Months |
| Material | Waste PE Films, PP Wove Bags |
|---|---|
| Color | Custom-made |
| Volt | 380V/3Phase/50Hz Or Custom-made |
| Screw | Single, Two Stages |
| Capacity | 300kg/h, 500kg/h, 1000kg/h |
| Material | Waste Plastic Films Bale |
|---|---|
| Color | Custom-made |
| Voltage | 380V/3Phase/50Hz Or Custom-made |
| Warranty | 12 Months |
| Condition | New |
| Applied | PET Bottles |
|---|---|
| Color | Customized |
| Final Flakes Size | 12-14mm |
| Final Moisture Content | 1.8% |
| Function | Sorting, Crushing, Washing, Drying |
| Delivery Time | 5~8weeks |
|---|---|
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Lianda |
| Certification | CE,ISO9001 |