| Voltage | 380V,Customized |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas,Video Technical Support,Field Installation,commissioning And Training,Online Support |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Plastic Recycling,Waste Film Washing Line,drying |
| Automatic Grade | Automatic |
| Voltage | 380V,Customized |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas,Video Technical Support,Field Installation,commissioning And Training,Online Support |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Plastic Recycling,Waste Film Washing Line,drying |
| Automatic Grade | Automatic |
| Voltage | 380V,Customized |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas,Video Technical Support,Field Installation,commissioning And Training,Online Support |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Plastic Recycling,Waste Film Washing Line,drying |
| Automatic Grade | Automatic |
| Voltage | 380V,Customized |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas,Video Technical Support,Field Installation,commissioning And Training,Online Support |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Plastic Recycling,Waste Film Washing Line,drying |
| Automatic Grade | Automatic |
| Automatic Grade | Automatic,Semi-Automatic |
|---|---|
| Condition | New |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Plastic Recycling,PET Flakes Bottle Washing,pet Bottle Recycling,EPS Recycle System |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Voltage | 380V,50HZ Or As Customer Request |
|---|---|
| Automatic Grade | Automatic |
| Application | Plastic Recycling,Multching Film Reycling, Cement Bag Recycling Machine |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas,Field Installation,commissioning And Training,Online Support,Video Technical Support |
| Product Name | Plastic Separator Machine,plastic Recycling Machine,waste Pp Pe Bags Washing Granulating Recycle Line Machine |
| Capacity | 100-1000kg/h Plastic Crusher |
|---|---|
| Voltage | 380V/50Hz/3Phase,Customized |
| Use | Waste Plastic Crusher,Plastic Bottle Crusher, Plastic Recycling Machine |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas,Online Support,Video Technical Support,Field Installation,commissioning And Training |
| Certification | CE,ISO9001,CE ISO SGS |
| Voltage | 380V 50HZ,Customized |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas,Field Installation,commissioning And Training,Video Technical Support |
| Application | Manufacturing Plant, Machinery Repair Shops, Food & Beverage |
| Automatic Grade | Automatic |
| Voltage | 380V 50HZ 3Phase Or Customized |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Application | Plastic Recycling |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Production Capacity | 300-1000kg/h |
| Voltage | 380V |
|---|---|
| Automatic Grade | Automatic |
| Application | Plastic Recycling,PET Flakes Bottle Washing |
| Capacity | 300-3000kg/hr |
| Motor | Wannan Motor,Siemens |