| Delivery Time | 5~8weeks |
|---|---|
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | Lianda |
| Certification | CE,ISO9001 |
| Color | Custom Made |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Volt | 380V 3Phase 50Hz |
| Function | Crushing, Washing And Drying |
| Warranty | 12 Months |
| Color | Custom-made |
|---|---|
| Capacity | 1500kg/h-2000kg/h |
| Impurity Removal Rate | 70% |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | 380V/3Phase/50Hz Or Custom-made |
| Material | Waste PET Bottles, Drink Bottles, Mineral Bottles, Cola Bottles |
|---|---|
| Voltage | 380V/3Phase/50Hz Or Custom-made |
| Condition | New |
| Packaging Details | export standard packaging |
| Delivery Time | 30 working days after get the deposit |
| Material | Waste PET Bottles |
|---|---|
| Volt | 380V/3Phase/50Hz Or Custom-made |
| Capacity | 1000kg/h, 2000kg/h |
| Warranty | 12 Months |
| Condition | New |
| Voltage | Customized |
|---|---|
| Color | Customized |
| Warranty Period | 12 Months |
| Service | 24 Hours |
| Packaging Details | film packing |
| Material | Waste PE PP Films, Woven Bags, Jumbo Bags |
|---|---|
| Volt | 380V/3Phase/50Hz Or Custom-made |
| Color | Custom-made |
| Warranty | 12 Months |
| Fuction | Friction Washing And Dewatering |
| Color | Custom-made |
|---|---|
| Capacity | 1500kg/h-2000kg/h |
| Impurity Removal Rate | 70% |
| Warranty | 12 Months |
| Packaging Details | export standard packaging |
| Voltage | 380V,Customized |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas,Video Technical Support,Field Installation,commissioning And Training,Online Support |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Plastic Recycling,Waste Film Washing Line,drying |
| Automatic Grade | Automatic |
| Voltage | Customized |
|---|---|
| Color | Customized |
| Warranty Period | 12 Months |
| Applied | Plastic Recycling,Waste Film Washing Line,drying |
| Service | 24 Hours |